Ремонт холодильників Bosch

Сервісний центр Bosch – ремонт холодильників Bosch

Жодна квартира не обходиться без холодильника. Це стало настільки буденно, що ми навіть подумати не можем, коли немає холодильника. Він став немов друг, готовий зберегти для вас продукти, блюда та зробити лід для коктейлів. І коли холодильник ламається, люди починають хвилюватися і панікувати. За статистикою 30% всіх заявок на ремонт пов’язані з роз’єднаним кабелем живлення. Дивно, але це так. Тому не поспішайте дзвонити, а перевірте розетку. Всі інші проблеми з холодильником здатні вирішити майстри нашого сервіс центру.

Холодильники BOSCH, як і будь-яка німецька техніка від цієї фірми, дуже якісні, красиві, легко керовані і довговічні. Але деталі всередині не завжди можуть працювати багато років, незважаючи на відому німецьку педантичність на заводах. Найчастіше поломки пов’язані з тим, що холодильник розморожується сам по собі, або не тримає холод, з’являється багато вологи всередині, або відбувається витік холодоагенту, який може спалити вашого вірного «морозного друга». Щоб уникнути подібних проблем, необхідно дотримуватися простих правил. Кожні три місяці самостійно розморожувати холодильник. Але, якщо холодильник вже вийшов з ладу, то з ремонтом можуть допомогти тільки фахівці. Вам обов’язково необхідно спочатку знеструмити холодильник, ще до приїзду фахівця. Це дозволить не спалити техніку остаточно.

Використовуючи оригінальні якісні запчастини виробника, майстри усунуть проблему швидко і професійно. Ціни на комплектуючі дуже низькі за рахунок скасування мита на запасні частини з Німеччини. Тому не має сенсу купувати контрафактні деталі.

Якщо ваш агрегат подає ознаки поломки, то обов’язково зателефонуйте нашим фахівцям і ми разом вилікуємо незамінного «друга» вашої кухні.

Bookmark the permalink.

14 Comments

 1. Добрый день. Подскажите пожалуйста сколько примерно будет стоить ремонт холодильника. Холодильник плохо морозит. Морозильная камера вообще перестала морозить. Периодически издает звук ошибки( пищит) и слышно как начинает работать двигатель . И сколько стоит вызов мастера ?

  • День добрый. Вызов мастера и диагностика холодильника стоит 300грн. Точно по цене ремонта скажет вам мастер.

 2. Добрый день!Нужна уплотнительная резина морозильной камеры KGS38320IE/04.Какая цена + установка?

  • День добрый. Уплотнительная резина поставляется только в сборе с деверью, срок поставки от 3 до 14 дней. Цена 4811грн.

 3. Добрый день! Сколько стоит датчик разморозки для холодильника Bosch KGN49AI20? Какой срок доставки?

 4. Добрый день, нужна дверь только холодильника KGN39VL31E, возможно заказать,цена?

 5. Анастасия

  Добрый день. Подскажите пожалуйста сколько стоит двери на холодильник, цена примерно.

 6. Добрый день,мне нужен верхний ящик морозильной камеры для холодильника bosch KGN 36X25. у Вас можно ли такой заказать?

 7. добрий день потрібна плата для холодильника bosch exclusiv

  • Добрий день, напишіть номер E-Nr Вашого холодильники, зазвичай заводська табличка в холодильному выдділенні на лівій стінці біля ящиків для овочей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • як ми працюємо