Ремонт посудомийних машин Bosch

Сервісний центр Bosch – ремонт посудомийних машин Bosch

Хто любить мити посуд, підніміть руку! Ніхто? І це зрозуміло. Це трата вашого часу та сил на нудне і неприємне заняття, коли можна зайнятися більш важливими справами. Саме тому у вас на кухні стоїть посудомийна машина Bosch, яка має всі атрибути німецької якості та надійності. Таке досягається порівняно складною технічною комплектацією. Посудомийна машина в повсякденному житті швидше розкішне доповнення до кухні, але практичне і ефективне. Однак коли машина зламається, не кожен майстер здатний буде виконати ремонт посудомийної машини Бош через ці складності.

Найчастіше машина має безліч поломок. Чи не зливає-заливає воду, не миє, не сушить, зависає, забруднюється і має поганий запах. Коли машина виходить з ладу або починає давати збої, звертайтесь до нашого сервісного центру Bosch. Наші майстри досить класифіковані, щоб виконати ремонт посудомийних машин Бош в Києві. Фахівці нашого сервісу дадуть вашій посудомийній машині друге життя, і вона ще довго служитиме вам, позбавивши від постійного миття посуду.

Звертаючись до нас при найменших збоях, ви полегшуєте роботу майстрів по ремонту і дозволяє зробити ремонт посудомийної машини Bosch набагато простіше і швидше. Взагалі відремонтувати машину набагато вигідніше, ніж купити нову. Ми також даємо гарантію на всі види робіт та запчастини. За статистикою замовлень на ремонт посудомийних машин Bosch значно нижче, ніж на відновлення працездатності. Це говорить про відмінну якість. Тому після того як наш майстер виконає ремонт посудомийних Бош вони працюватимуть ще довго.

Не намагайтеся зробити ремонт посудомийної машини Бош самостійно. Це може привести до погіршення стану техніки. Німецька техніка Bosch завжди відрізнялася підвищеною складністю, тому краще довіритись фахівцеві, ніж зламати остаточно і мити посуд самому. Адже це ніхто не любить.

Bookmark the permalink.

41 Comments

 1. Доброго дня підкажіть будь ласка при включенні посудомийки висвічується кранік на табло щоб це могло б бути і яка вартість ремонту.

  • Доброго дня. Це сигнал об однійз 80 помилок посудомийній машині. Вартість ремонту зможе сказати вам майстер після диагностики.

 2. Добрый день. В г. Вишневое Киево-Святоненский район сколько будет стоить вызов мастера?

 3. Олександр

  Добрий вечір. З Новим роком та Різдвом!

  Підкажіть, будь ласка, – машина spv43m20eu/41 показує помилку Е-15. Діставали, зливали воду (небагато), Через певний час знов те саме. Почалося тижні 2-3 тому; до цього працювала пів року.

  Скільки може коштувати виклик майстра та ремонт? Дякую.

 4. Добрый день. Подскажите, пожалуйста, стоимость нагревательного елемента в сборе с циркуляционным мотором к посудомойке SPS53M22EU/05. А также, стоимость работ по его замене. Спасибо.

 5. Подскажите стоимость крышки солевого бака на SRV55T03?
  Спасибо.

 6. Добрый день. Подскажите пожалуйста, почему сбивается программа и светит подачу воды.

 7. Добрый день. Подскажите пожалуйста, почему сбивается программа и светит подачу воды. Подключили правильно,частный дом. Купили недавно. Выяснить и устранить сами не можем.

  • Индикация подачи воды, возможно не хватает давления, возможно ошибка в посудомоечной машине. Если машинка на гарантии обратитесь в любой сервисный центр указанный в талоне.

 8. Здравствуйте. Какая цена на тэн для sms58n12eu/55? Спасибо.

 9. добрый день.
  скажите пожалуйста какая цена циркуляционного насоса 5600.025345
  спасибо.

  • Добрый день, на запчастях обычно идет маркировка завода – не номер запчасти каталожный. Необходим номер E-Nr посудомоечной машины который выгравирован на открытой дверце сверху на нержавейки заводская табличка ближе к левой стороне. SPV SMV SPS и т.д.

 10. Добрый вечер! Встроенная машина smv53l30eu не сливает воду. Самостоятельно проверить шланг и насос не удалось, потеряли инструкцию. Можно вызвать мастера на вечернее время, на 4.10.17? Район кардач.

 11. Добрый день, нужен клапан подачи воды на модель Sgs44f32eu.

 12. Добрый вечер!
  Нужен комплект тяги (трос) двери для посудомоечной машины Bosch SMI65NO5EU/50.
  Напишите, пожалуйста цену запчасти и возможность пересылки в Запорожье.
  Спасибо.

 13. Здравствуйте, посудомоечная машинка выдаёт ошибку е:09
  Можно вызвать мастера в Безрадычи ? Киевская обл 30 км от КП Киев

 14. Добрый день. Можно у Вас заказать нагревательный елемент в сборе с циркуляционным мотором к посудомойке SPS40E02EU/24.? Спасибо.

 15. Белая Церковь работаете?

  • День добрый. Белую Церковь по ремонту не обслуживаем. Можете заказать у нас необходимые оригинальные запчасти bosch. Отправим вам новой почтой.

 16. Здравствуйте!
  Вы обслуживаете область (Васильковскиц р-н)?

 17. Добрый день,нужна плата управления к модели SRS3039EU/32.

 18. Нужен блок на 9 кнопок торец дверцы посудомоечной машины бош сименс

 19. Добрый день нужна панель управления на модель srv43mo3eu,спасибо.

 20. Андрей Стаценко

  Добрый день,
  интересует замена тросика (который идет к пружине) в двери посудомоечной машины SPV53M10EU/07 (FD9208 00721)
  Напишите, плиз, цену запчасти и стомость работы по замене.
  Спасибо

  • Стоимость ремкомплекта пружин и тросов посудомоечных машин Bosch 680 грн, всегда есть в наличии, по работе от 450 грн ремонт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • як ми працюємо